Evden Eve Taşımacılıkta Asansör Sistemi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte nakliyat sektörüde altın çağını yaşamaya başladı. Özellikle asansör sistemi nakliyat hizmetlerinde kaliteyi arttırdı. Bugün asansör sistemi ile yüksek katlı binalara eşyalar 5-6 saat yerine 1-2 saatte taşınır oldu. Asansörlü evden eve nakliye sistemi sayesinde eşyalar kırılmadan, çizilmeden kısa sürede güvenli bir biçimde taşınır oldu. Asansör sistemi gelmeden önce nakliyat hizmetleri hep sıkıntılı yapılmaktaydı. Yüksek katlı binalarda binaların asansörleri eşyalar taşınmasın diye kapatılırdı. Eşya taşıyan nakliyat elemanları sırtında 10 katlı binalara eşyaları kan ter içinde taşırdı. Taşınma sırasında eşyalar ister istemez sağa sola çarpar eşyalar zarar görürdü. Asansör sistemi ile tüm bu sıkıntılar geride kaldı. Taşınacak binanın balkonuna bütün eşyalar asansör sistemi ile zarar görmeden taşınmaya başlandı.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmeti ile müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz ve tedirginlikleri ortadan kaldırıyoruz. Güven veren sistemi kullanan uzman ekibimiz nakliyat konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor. Enerji ve zaman tasarrufu sağlayan asansörlü taşımacılık hizmeti müşteri taleplerinin bu yönde olmasından dolayı nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip oldu. Bugün asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar revaçta olurken bu sistemi kullanmayan firmalar müşteriler tarafından pek tercih edilmemektedir.

Evden Eve Taşımacılıkta Ambalajlamanın Önemi

Bursa şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak nakliyat işinin ambalajlı bir şekilde yapılmasını savunan firmalardanız. Bütün nakliyat hizmetlerimizde ambalajlama sistemini kullanmaktayız. Ambalaj sistemi taşınacak eşyaların güvenliği için gereklidir. Güzel bir şekilde paketlenen eşyalar taşınma esnasında kırılma ve çizilme yaşamaz. Eşyaların temizliği ve hijyeni ambalaj sistemi ile korunmuş olunur. Bu yüzden Bursa nakliyat firması olarak çok sağlam bir ambalajlama ekibi kurduk. Ekibimiz hangi eşyanın nasıl ambalajlanması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Bütün eşyaları özenerek itina ile ambalajlar. Ambalajlama yapılırken kullanılan malzemeler birinci sınıf malzemedir. Kullanılmış, yıpranmış ikinci el ambalaj malzemesi kullanmamaktayız. Her müşteriye özel ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Ambalajlama işini taşınma akşamında yapmaktayız. Erken yapılan ambalajlamanın müşterileri mağdur ettiğini biliyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Bursa

Bursa şehiriçi nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Eşyalarınızın kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bize teslim ettiğiniz nakliyat işinde eşyalarınızın güvenliğinden biz sorumluyuz. Taşıma esnasında hiçbir mazereti kabul etmiyoruz. Eşyalarınızın başına olumsuz bir durum geldiği zaman basit bir özür ve pardon ile hatamızı telafi etmek istemiyoruz. Zor şartlar altında aldığınız zarar gören eşyalarınızı bir pardon sözü yerine koymamaktadır. Bu yüzden taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalama işini eşyalarınızı taşımadan önce yapıyoruz. Garantiyi sözde değil özde veriyoruz. Yani taşıma öncesi elinize sigorta kağıdını veriyoruz. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedelini bu elinizdeki belge ile yasal yollarla arayabilirsiniz. Taşıma işlemi bittikten sonra ekibimizle birlikte eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşup oluşmadığını tespit ediyoruz. Zarar gören eşyalarınızı tutanak altına alıp size verdiğimiz sigorta kağıdından sigorta şirketinden zararınızı tanzim ediyoruz.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak size İzmir ilinde en uygun fiyatı bizim firma dışında başka bir firma veremez. Çünkü tüm çalışanlarımız maaşlı elemanlarımızdır. Nakliyat işinde kullandığımız araçlar, asansör sistemi ve tüm ekipmanlar şirketimizindir. Bu yüzden nakliyat maliyetleri bizim firmamızda minumum düzeye inmiştir. Maliyetimizin düşük olması, kar miktarının az olması evden eve nakliyat konusunda size uygun fiyat teklifinde bulunabilmeyi mümkün kılmıştır.  Bursa’da yaşıyorsanız ve evden eve nakliyat işiniz varsa biz varken başka firmaya yönelip yanlış tercihlerde bulunmayın. Nakliyat konusunda bizim vereceğimiz kalitede bir nakliye hizmetini bizim gibi uygun fiyata verebilecek ikinci bir firma olduğunu düşünmüyoruz.